PARİZYEN MİRAS

 

 

Carolyn Jenkins – Botanik Tasarımcı (Eylül 2018)

 

Yarı Fransız yarı İngiliz botanik ressam Carolyn Jenkins, Londra'da aldığı Botanik Resimleme eğitiminden sonra yaptığı botanik içerikli resimleri ile "Gold Metal" ve "RHS Exhibit" ödüllerini kazanmıştır. Darphin'in botanik kimliğini yansıtacak görsel çalışmaları için Paris sokaklarında gezmeyi ve vakit geçirmeyi çok seven Carolyn Jenkins'ten daha iyi bir seçenek olamazdı.

Maison Baluchon – Fransız Lüks Aksesuar Tasarımcısı (Haziran 2018)

 

Gücünü botanikten alan Darphin, doğaya verdiği önemi ve değeri göstermek için Fransız lüks aksesuar tasarımcısı Maison Baluchon ile işbirliği yaptı. Maison Baluchon sadece Darphin'e özel sınırlı sayıda çanta tasarlayarak, tamamen el yapımı olan çantada desen olarak botanik ve doğa motifleri kullandı.

Nicolas Ouchenir – Parizyen Artist ve Kaligraf (Haziran 2017)

 

Parizyen artist ve kaligraf Nicolas Ouchenir, Darphin'e özel tasarlanan çanta ve süs eşyalarında mürekkep sanatını kullandı. Yaptığı tasarımlarda Darphin'in Parizyen kimliğini öne çıkarmak için Paris'in sevilen noktalarından yararlanan Nicolas Ouchenir, aynı tasarımları Paris'in kalbinde bulunan L’Institut Darphin Enstitüsü'ndeki cilt bakım odalarının duvarlarında da kullandı.

Antoinette Poisson – Duvar Kağıdı Tasarımcısı (Ocak 2016)

 

Darphin ve Antoinette Poisson işbirliği ile sınırlı sayıda üretilen deri Darphin çantasında Antoinette Poisson tasarımı kullanıldı.

DARPHIN'I KEŞFEDİN


Aşağıdaki linklerlere tıklayarak markamız hakkında daha fazla bilgiye sahip olabilirsiniz